Alle 3 gespeeld op de XBOX 360 getest en gespeeld.
Gebruik de controller rechts om de scrollen door de verschillende game pagina's. Andere knoppen zijn overigens niet interactief.
Op deze gamespagina's vind je nog een interactieve foto waar je met je muis over kan voor meer informatie.
Hells Highway is het lang verwachte vervolg van de succesvolle BIA serie die bestond uit: BIA Road to Hill 30 (2005)en Earned in Blood (2005). Fans van de reeks hebben echt heel lang moeten wachten op het derde deel: Hells Highway, het is namelijk al meerdere malen uitgesteld omdat de game maar niet perfect genoeg was.
En 26 september zag het spel dan toch eindelijk het licht. Ik wist niet hoe gauw ik die game moest halen toen hij uit was. Wat een geluk dat mijn broer een eigen Music Store heeft, ik had hem namelijk op de release datum. Ik zal het spel beoordelen en vertellen wat de mogelijkheden zijn en wat je kan verwachten van dit derde deel
De volgende delen van Brothers in Arms zijn verschenen
De twee delen zijn vrij snel na elkaar uitgekomen dat komt om de makers van het spel al jaren bezig waren met het spel en veel hebben kunnen voorbereiden.Al voordat Call of duty in 1999 uitkwam waren de makers al met het idee bezig. De makers waren in die tijd de geschiedenis van de tweede wereldoorlog aan het bestuderen, zodat de spellen reeks zo realistisch mogelijk over zou komen.
Hieronder volgen de gegevens van Brothers in Arms: Hells highway
Deze prijsgegevens is gericht op de Xbox 360 versie, daar is mijn Game pagina ook op gericht. Ik heb zelf geen andere Consoles. Brothers in Arms heeft een 18-rating omdat er nogal veel geweldadige scenes in voorkomen, het kan soms nog wel eens onverwachts bloederig uit de hoek komen
Jij speelt Sergeant Baker, de teamleider van een verkenningseenheid van het 101ste Airborne. Je hebt D-day overleefd maar veel mannen uit je eenheid hebben dat niet. Jij moet de veteranen en versterkingen in je team voorgaan in de strijd. Hun levens liggen in jouw hand.
Het spel speelt zich af rond "Operation Market Garden" in Nederland in September 1944. Het was een riskante operatie die ervoor moest zorgen de oorlog te stoppen voor de Kerst. Mannen van de Airbone werden achter vijandelijke linies gedropt in Nederland en wilden op die manier Duitsland binnen vallen om zo een einde te maken aan de oorlog
Deze operatie heeft veel mensen het leven gekost en is uiteindelijk niet geslaagd. De Amerikanen stonden er op dat moment niet alleen voor en kregen hulp van de Engelsen en van de Nederlandse verzetstrijding.
Bij het opstarten van het spel kom je in dit scherm terecht, het is een interactieve scherm want je ziet van alles op de achtergrond gebeuren. Het hoofd draait van de hoofdrolspeler Baker en kijkt naar de chaos op de achtergrond
In dit scherm heb je de volgende keuze
Je kan ook verschillende missies nog naspelen in het Chapters screen. Mijn eerste indruk toen ik het spel opstartte beloofde al veel goeds, de Graphics en de Muziek waren veelbelovend en ik kreeg al kippenvel van het beginscherm.
Wie fan is van de bekroonde serie Band of Brothers zal veel bekende scenés tegenkomen in dit spel, je kan goed zien dat de makers van het spel veel naar die serie gekeken hebben. De hoofdrolspeler doet namelijk erg veel denken aan Captain winters uit de serie.
Persoonlijk hoopte ik altijd al dat er een spel zou komen van de tv-serie. Ik kwam er pas echt achter toen ik Brothers in Arms aan het spelen was, toen dacht ik van verhip dit komt me bekend voor.
Het spel is zeker aan te raden aan mensen die geinteresseerd zijn in de Tweede Wereld Oorlog en die het graag allemaal een keer willen meemaken, het spel geeft een goed beeld weer hoe het er vroeger allemaal aan toe ging in ons eigen landje.
Als je de serie Call of Duty gewend bent dan kom je wel van een kouwe kermis thuis, het is namelijk niet zo dat je als een gek op de vijand af kan rennen, je moet het allemaal tactisch stap voor stap aanpakken. Je moet dus echt je aanval gaan plannen zodat je met je hele team de missie overleefd, dat geeft toch wel een stukje verantwoordingsgevoel.